">

ПОЛІТИКА КОМПАНІЇ

Вас цікавить оптовий продаж кулінарних добавок і Ви хочете придбати кулінарні добавки, желе, киселі, сухофрукти, крему і глазурі торгової марки «Поваренок » – ми завжди раді співпраці з Вами.
На цій сторінці Ви знайдете всю необхідну інформацію.

Чому саме продукція торгової марки «Поваренок »?

По-перше, ми пропонуємо продукт високої якості. Для виробництва використовуються тільки якісні натуральні інгредієнти. Рецептури були розроблені нашими технологами і пройшли дегустації та тестові випробування. Безпека і якість продукції забезпечується відповідним рівнем виробництва, інфраструктури і технологічних операцій.

По-друге, ми пропонуємо вигідні ціни. Наші ціни вигідні як покупцю, так і продавцю. Технологія і якість упаковки, ефективні схеми логістики, багатий досвід виробництва та кваліфікований персонал, сучасне обладнання, розвинена мережа дистрибуції – все це дозволяє досягти при високій якості продукції досить низької собівартості.

По-третє, у нас великий асортиментний ряд продуктів, дозволяє вибрати саме той товар, який буде актуальним для покупця. В асортименті нашої продукції є позиції, які користується повсякденним попитом у населення, і служать «паровозом» для продажу в торговій точці. Також варто відзначити наявність різноманітного фасування одного і того ж виду продукції, що дозволяє дистриб’юторові знайти прийнятну ціну для кожної торгової точки.

part_img_cont

Ну і наостанок, у нас є ефективна комерційна політика для дистриб’юторів і партнерів в регіонах:

звичайно цінова політика,

гнучка система знижок і відстрочок,

повний документальний супровід,

налагоджені логістичні схеми дозволяють організовувати для партнерів оперативну та своєчасну доставку асортименту продукції в усі регіони країни.

ефективна маркетингова підтримка, яка включає в себе забезпечення рекламними матеріалами (буклети, календарі, воблери і т. д.), торговим обладнанням (стійки, навісні полиці), всілякі програми мотивації і винагороди торгових представників.

Незважаючи на те, що наша продукція користується постійним попитом, ми не заспокоюємося на досягнутому. Постійно йде розробка нових продуктів, їх тестування, запуск новинок у виробництво. Ми зараз активно розширюємо нашу партнерську мережу серед дистриб’юторів, продуктових мереж та об’єктів HoReCa.

Якщо Ви зацікавлені у співпраці з нашою компанією в області реалізації продукції або Вас цікавить оптовий продаж спецій, зверніться до менеджерів компанії, заповнивши форму зворотного зв’язку у вкладці Контакти і ми будемо раді відповісти на всі питання, що цікавлять Вас та обговорити подальшу співпрацю.